KONTAKT

Besöks- & Postadress:

Elenheten AB
Kanalvägen 10 c
194 61 Upplands väsby

Org/Vatnr: SE 556765-1335

Elenheten i Uppsala är ett fristående bolag och återfinns på elenhetenuppsala.se

Elenheten i Uppsala AB
Libro Ringväg 17
752 28 Uppsala

Telefon 0766-48 88 53, Kontaktperson Torbjörn Eriksson, torbjorn@elenhetenuppsala.se

Kontakta oss direkt via mobil & Mail:

08-572 34 741 Ara Balbalian ara@elenheten.se
08-572 34 742 Fredrik Jansson fredrik@elenheten.se
08-572 34 743 Andreas Petersson andreas@elenheten.se
08-572 34 745 Erik Håkansson erik@elenheten.se
0766-48 88 54 Casper Lövquist casper@elenheten.se
0766-48 88 56 Gabriel Ousi gabriel@elenheten.se
0766-48 88 57 Mikael Pålsson mikael@elenheten.se
0766-48 88 58 Stefan Vigstrand stefan@elenheten.se
0721-99 40 00 Erik Lans erik_lans@elenheten.se
0721-99 40 01 Alexander Muneos alex@elenheten.se
0721-99 40 03 Mike Chabo mike@elenheten.se
0721-99 40 04 Maria Eriksson maria@elenheten.se
0721-99 40 05 Jimmy Källman jimmy@elenheten.se
0760-06 05 64 Asan Sadek asan@elenheten.se
Jonatan East jonatan@elenheten.se
. . .

Offertförfrågan:

E-post: info@elenheten.se

Telefon: 08-28 60 84